Realizované zakázky

Naše společnost se zabývá jeřábnickými pracemi již 10 let. Vždy se snažíme pro klienta odvést rychlou a kvalitní práci. Mezi naše zákazníky patří společnosti jako SUBTERRA a.s, EXCON a.s., EGE ENERGOVOD s.r.o. a mnohé další.

Největší stavební společnosti si nás vybírají pro naše dlouhodobé zkušenosti, techniku ve skvělém stavu a jistotu bezpečí, jež garantuje pojištění na škody způsobené autojeřábem až do výše 1 miliónu korun.

Montáž skleněného pláště  budovy

Praha - Sklenářství Kos

Jeřábnické práce se skleněnými deskami jsou specialitou naší firmy. Vyžadují maximální přesnost obsluhy a koordinaci s montážními dělníky sklenářských firem. Na této zakázce jsme vystřídali  autojeřáb V3S AD 080 a autojeřáb Tatra AD 28, pomocí nichž jsme vyzdvihli všechny skleněné desky opláštění budovy.

V3S AD 080 - montáž skleněné střechy

Odvoz tiskařských strojů

Praha - Grafika Publishing

Díky velikému množství likvidovaných strojů, jsme na tuto zakázku postupně nasadili autojeřáby V3S AD 080 a Tatra AD 20T tak, aby zákazník zbytečně neplatil větší jeřáb, jež byl potřebný pouze pro 2 nejtěžší stroje.

Tatra AD 20 T - příprava jeřábu Autojerab AD 20 T - příprava Tatra AD 20 T - uchycení stroje na vazáky Autojerab AD 080 - nakládání stroje na valník Liaz V3S AD 080 - vyložení stroje v sběrných surovinách

Demontáž střechy Baumaxu

Praha - Baumax

Na demontáž plechového opláštění střechy jsme nasadili náš největší autojeřáb Tatra AD 28. 26 metrů dlouhý výložník nám umožnil bezproblémovou práci a to i přes překážku, v podobě proskleného předsunutého prodejního prostoru, jehož provoz nemusel být vůbec přerušen.

Tatra AD 20 T - příprava jeřábu

Další klienti

Mezi naše další klienty patří AQ OKNO a.s., SKLENÁŘSTVÍ KOS, ISA PRAHA a.s.
Chcete-li vidět naše další realizované práce, navštivte naší galerii jeřábnických prací