Kompletní jeřábnické prácePronájem plošin, autodoprava

  1. 777 263 525

Reference

Nše společnost se zabývá jeřábnickými pracemi již více než 20 let. Vždy se snažíme pro klienta odvést rychlou a kvalitní práci. Mezi naše zákazníky patří společnosti jako SUBTERRA a.s, EXCON a.s., EGEM,s.r.o. a mnohé další.

Největší stavební společnosti si nás vybírají pro naše dlouhodobé zkušenosti, techniku ve skvělém stavu a jistotu bezpečí, jež garantuje pojištění na škody způsobené autojeřábem až do výše 2 miliónů korun.

Odvoz tiskařských strojů

Díky velikému množství likvidovaných strojů, jsme na tuto zakázku postupně nasadili autojeřáby V3S AD 080 a Tatra AD 20T tak, aby zákazník zbytečně neplatil větší jeřáb, jež byl potřebný pouze pro 2 nejtěžší stroje.

Demontáž střechy Baumaxu

Na demontáž plechového opláštění střechy jsme nasadili náš největší autojeřáb Tatra AD 28. 26 metrů dlouhý výložník nám umožnil bezproblémovou práci a to i přes překážku, v podobě proskleného předsunutého prodejního prostoru, jehož provoz nemusel být vůbec přerušen.

Montáž skleněného pláště budovy

Jeřábnické práce se skleněnými deskami jsou specialitou naší firmy. Vyžadují maximální přesnost obsluhy a koordinaci s montážními dělníky sklenářských firem. Na této zakázce jsme vystřídali  autojeřáb V3S AD 080 a autojeřáb Tatra AD 28, pomocí nichž jsme vyzdvihli všechny skleněné desky opláštění budovy.

Nezávazná poptávka    © 2020 Jeřábnické práce - všechna práva vyhrazena | Obchodní podmínky | Webdesign: WP4you.cz